Home > Kalendarium > 02.V – 01.X – Pielgrzymki w 2020 roku

02.V – 01.X – Pielgrzymki w 2020 roku

Korfu – „Śladami św. Spirydona i Matki Bożej Kassiopitrass” od 2 do 9 maja. Cena 2500 zł i 190 euro (w cenę wliczono noclegi w czterogwiazdkowym hotelu, wyżywienie, napoje, bilety lotnicze, opłaty lotniskowe, transfer z i na lotniska, trzydniowy objazd po wyspie, bilety wstępów, autokar, przewodnik lokalny, pilot, ubezpieczenie).
Cypr – „W drugiej Ziemi Świętej, śladami św. ap. Pawła i św. Łazarza” od 14 do 21 maja. Cena: 2700 zł i 230 euro (noclegi, wyżywienie, napoje, bilety lotnicze, transfer z i na lotniska, opieka pilota, lokalnego przewodnika, rezydenta, ojca duchownego, trzydniowy objazd po wyspie, bilety wstępu do miejsc zawartych w programie, nowoczesny autokar, ubezpieczenie KL i od NNW).
Korfu – „Śladami św. Spirydona” od 2 do 9 października. Cena 2500 zł i 190 euro (noclegi, wyżywienie, napoje, bilety lotnicze, opłaty lotniskowe, transfer z i na lotniska, trzydniowy objazd po wyspie, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, nowoczesny autokar, przewodnik lokalny, pilot, ubezpieczenie).
Jordania – „Biblijne cuda wokół miejsca Chrztu Pańskiego oraz relaks nad Morzem Martwym” od 12 do 19 października. Cena: 3200 zł i 200 JD (noclegi, wyżywienie, bilety lotnicze, opłaty lotniskowe, transfer z i na lotniska, trzydniowy objazd po Jordanii, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, nowoczesny autokar, przewodnik lokalny, pilot, opieka osoby duchownej, ubezpieczenie KL i NNW, bagaż rejestrowany oraz większy bagaż podręczny dodatkowo płatny, w cenie mały bagaż podręczny 203040).
Gruzja – „W ziemi Najświętszej Marii Panny” od 21/22 do 28/29 października. Cena 1300 zł i 700 $ (bilet lotniczy, przelot samolotem, noclegi, wyżywienie, autokar, opieka przewdnika w języku polskim, pilota i ojca duchownego, bilety wstępu dodatkowo płatne).

Ceny pielgrzymek lub biletów lotniczych mogą ulec zmianie ze względu na kurs euro, dolara, zmieniających się cen u organizatorów oraz różnych cen biletów lotniczych. Zastrzegam, że pielgrzymka może się nie odbyć jeżeli nie będzie wystarczającej liczby chętnych. Pierwszeństwo w pielgrzymce mają osoby, które zgłoszą się jak najwcześniej. Liczba miejsc ograniczona.


Julita Markiewicz-Mudź
drogadoraju@omon.pl, tel. +48 790 36 36 31

Odpowiedz