Home > Z kraju > Kandydaci w Supraślu

Kandydaci w Supraślu

Aż czterech kandydatów na urząd prezydenta RP: Andrzej Duda, Szymon Hołownia, Rafał Trzaskowski i Marek Jakubiak w ostatni weekend odwiedzili Białystok.

W sobotę 20 czerwca na spotkanie z Szymonem Hołownią na Rynku Kościuszki (przy fontannie) przyszły setki jego zwolenników. Następnego dnia Hołownia odwiedził Bielsk Podlaski i Hajnówkę.

Na zaplanowany na sobotę 20 czerwca pół godziny później także na Rynku Kościuszki (przy pomniku Józefa Piłsudskiego, po drugiej stronie ulicy) wiec Andrzeja Dudy przyszły także tłumy mieszkańców.

Prezydent wcześniej odwiedził Mońki i Suchowolę, gdzie złożył kwiaty pod pomnikiem błogosławionego ks. Popiełuszki. W Grajewie prezydent odsłonił tablicę poświęconą Helenie Tymińskiej – babci Danuty Siedzikówny „Inki”. Po wiecu w Białymstoku prezydent odwiedził monaster w Supraślu, gdzie złożył kwiaty na grobie arcybiskupa Mirona.

Supraski monaster był także ostatnim miejscem, które odwiedzili Rafał Trzaskowski i szef jego sztabu wyborczego prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski. W czasie wizyty na Podlasiu w niedzielę 21 czerwca. Wcześniej prezydent Warszawy i główny konkurent Andrzeja Dudy w wyścigu o urząd prezydenta spotkał się z mieszkańcami Suwałk i Augustowa.

Odpowiedz