Home > Ogłoszenia > Zbiórka darów dla uchodźców (Białystok – 16, 17, 21 marca)

Zbiórka darów dla uchodźców (Białystok – 16, 17, 21 marca)

Bractwo Cerkiewne Trzech Świętych Hierarchów w Białymstoku organizuje zbiórkę produktów setkom uchodźców, którzy znaleźli schronienie na terenie słynnej Poczajowskiej Ławry na Ukrainie. Potrzebne są następujące artykuły: proszek do prania, mydło, konserwy rybne i mięsne, kasza, makaron, ryż, kawa zbożowa, herbata. Ofiarowane produkty można przynosić do siedziby Bractwa w Centrum Kultury Prawosławnej w Białymstoku podczas dyżurów pełnionych przez jego członków w dniach 16, 17 i 21 marca w godzinach 16.00-17.00.

Ewentualne większe, hurtowe ilości wyżej wymienionych artykułów prosimy dostarczyć 22 marca (wtorek) w godzinie 17-tej bezpośrednio przed załadunkiem do środka transportu przy Centrum Kultury Prawosławnej w Białymstoku. W tym przypadku prosimy o wcześniejszy kontakt pod numerem telefonu 501 221 506.

Zebrana pomoc zostanie przekazana potrzebującym za pośrednictwem parafii w Dubinach koło Hajnówki. Uwaga! Uprzejmie prosimy przestrzegać podanych terminów i godzin zbiórki! Prosimy nie przynosić odzieży, a dokładnie wyżej wymieniony asortyment!